Verimex 360 kuruluşunun arka planında büyük bir iş geçmişi vardır, şirket kurucusu Vakkas Çoban 2000 yılında Avusturya da gümrük işine girerek bu geçmişi başlatmıştır. Özel bir şirkette ithalat ve ihracat sorumlusu olan kurucumuz müşterilerinin de kendilerine olan güveni ve desteği sayesinde 2005 yılında Global Logistics şirketini kurmuştur. Kısa süre içinde şirketimiz hızla büyüyerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. 2014 yılında Imex Customs Service GmbH şirketini kurmuştur.
 
2018 yılında ise Verag Spedition AG ile yapılan ortalık anlaşması ile İstanbul’da Verimex 360 İç ve Dış Tic. A.Ş. ni kurmuştur. Vakkas Çoban yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvenilirliği sayesinde müşterilerine şuan İstanbul’da Verimex360 ofisinde hizmet vermektedir.
 
Avusturya’nın bütün gümrük kapılarında, Avrupa birliğinin birçok gümrük kapısında bulunan personellerimiz ile günlük Internasyonal taşımacılığın en önemli noktalarından ithalat / ihracat işlemleri yapılamkatadır.
 
Bizim görevimiz müşterilerimize yüksek kalitede sürekli İthalat-İhracat Gümrükleme Ticareti sunmaktır. Müşteri memnuniyetini en ön plan da tutmaktayız. Şirketimizin yöneticisi ve personelleri, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve isteklerini kusursuz yerine getirmek birinci önceliğimizdir.
 
Müşterilerimiz ve çalışanlarımız, birlikte güçlü bir işbirliği bağı kurmaktan mutluluk duyarız..
 
 
AĞIMIZ
 
Orta ve Doğu Avrupa`nın önemli sınırlarında tarafsız hizmet veren gümrük müşavirlikleri ile çalışmakda ve bu sayede geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz.

1